Евеліна Гладій

„Всіх не врятуєш“, – фраза, яка нагадує „Я їх туди не відправляв“. Може ми всіх не врятуємо, але ми хоча б спробуємо! Наш девіз : «Не словом, а ділом»!

До чого це ми.. 
Є одна чарівна родина військовослужбовця , з Івано-Франківської області, яка потребує нашої з вами допомоги. Наймолодша донька захисника України, Евелінка Гладій ( 2016 року народження), має дуже складний діагноз – наслідки органічного ураження ЦНС у вигляді синдрому спастичного тетраперезу, затримка стато-кінетичного та психо-мовленнєвого розвитку. Білково- енергетична недостатність Пет. Дівчинка потребує постійних курсів реабілітації та спеціального харчування, щоб повноцінно розвиватися.

За ці півроку, завдяки професійному лікуванню в реабілітаційному центрі Козявкіна, Евелінка почала набирати масу, самостійно сидіти, робити перші кроки. Прогнози лікарів – у дівчинки є всі шанси навчитися самостійно ходити до кінця року. 


Батько Евеліни, був в запеклих боях під Волновахою, отримав серйозні поранення. Їх наслідок – інвалідність 2ї групи та постійний прийом ліків, а саме Оксапін (300 мл.) проти епілептичних нападів, а також Бетасерн (24 мл.) проти головної болі. Кожні пів року, пану Степану приходиться проходити курс реабілітації, щоб покращити свій стан.
Ви запитаєте напевно, чи зверталась родина до депутатів? Так, звертались. В квітні 4 депутати відмовили в допомозі. Жодної фінансової підтримки. Шкода, що батько Евеліни ризикував своїм життям, втратив здоров’я , охороняв мирні ночі тих самих людей,а у відповідь – байдужість.

На жаль, в жовтні 2018 року, у Евелінки виявили пухлину на печінці, яка і гальмує розвиток дівчинки , а також загрожує життю. Дякуючі професійним лікарям, які назначили правильне лікування,Евелінка пройшла вже 4 блок хіміотерапії в місті Івано-Франківськ. Попереду КТ, ще один блок хімії та операція по видаленню пухлини.

Не зважаючи ні на що, родина бореться за своє щастя і зі світлими думками, проживає кожен день на повну!